امداد خودرو تبریز

امداد خودرو تبریز

امداد خودرو تبریز

Blog Article

به گفته وی ۲ نفر دیگر از سرنشینان خودرو قبل از حضور آتش‌نشان‌ها به بیرون هدایت شده و به احتمال زیاد شنا بلد بودند که خود را نجات دادند و اکنون تحت درمان هستند.

اگر به دنبال شماره تماس یک امداد خودرو در تبریز می باشید این صفحه به شمار کمک خواهد کرد تا بهترین امداد خودرو در تبریز پیدا کنید و از آن بهره ببرید. 

شما می‌توانید از طریق بلد به راحتی آن‌ها را مشاهده، مقایسه و انتخاب کنید.

دسته‌بندی مشاغل آموزش سلامت و پزشکی زیبایی و آرایشی فروشگاه ورزش و سرگرمی تشریفات حمل و نقل رستوران و خوراکی ساختمان و نظافت سایر خدمات

قبل از حرکت دادن خودرو چه بخش‌هایی از آن بررسی می‌شود؟

به گزارش خبرگزاری مهر، رضا طریقی‌نیا روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: آتش‌نشانان با توجه به فاصله دریاچه سد با شهر، حوالی ساعت ۱۰ و ۱۷ دقیقه به محل رسیدند و عملیات نجات را آغاز کردند.

امداد خودرو تبریز یکی از مجموعه خدمات خودرویی باتجربه، کارآمد و متخصص در شمال غرب کشور است. این مجموعه با استخدام تعمیرکاران متخصص و حرفه‌ای و همچنین فراهم نمودن انواع یدک‌کش، خودروبر و کفی خودروبر، زمینه مناسبی برای ارائه خدمات باکیفیت و سریع به مشتریان فراهم ساخته است.

استان آذربایجان شرقی، استان آذربایجان شرقی، تبریز،، کمربندی سردرود، ایران

بسیار برای همه ما پیش آمده است که به طور ناگهانی در گوشه خیابان یا جاده به علت خرابی خودرو دچار مشکل شویم. در این زمان چاره ای جز تماس گرفتن با امداد خودرو در تبریز نخواهیم داشت تا برای حل مشکل خودرو ما به محل click here بیایند.

همان‌طور که می‌دانید، برای جابه‌جایی خودرو و متصل کردن آن به یدک‌کش یا انتقال آن روی کفی خودروبر می‌بایست لاستیک‌های آن در حد مطلوب قرار داشته باشد، در غیر این‌صورت هنگام جابه‌جایی وسیله‌ نقلیه دچار مشکل خواهید شد و حتی ممکن است به رینگ‌ها و سایر اجزای آن آسیب جدی وارد شود.

طریقی‌نیا این را هم بیان کرد که گروه غواصی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مراغه متشکل از ۹ نفر به شهرستان‌های اطراف از جمله هشترود، عجب‌شیر و ملکان نیز خدمات امداد و نجات ارائه می‌دهد.

از طرف دیگر حضور تعمیرکاران با تجربه و نیروی انسانی کارآمد در این مرکز خدمات خودرویی باعث شده تا عیب‌یابی و تعمیر اتومبیل‌های ایرانی و خارجی با سرعت بالا صورت گیرد و همین امر موجب رضایت حداکثری مالکان خودرو از کیفیت و نحوه ارائه خدمات امداد خودرو تبریز شده است.

.. تبریز، بزرگراه بسیج، بین بیست متری اول و دوم دانشگاه آزاد،تبریز ورودی دوم دانشگاه آزاد جنب سنگبری میلانی فدرال موتور

مجله سلامت مجله دانستنی‌های کسب و کار مجله لاکچری

Report this page